Krzywcza.eu - Dla wszystkich, którzy dobrze wspominają lata spędzone w Krzywczy.

A Ci, którzy już dni swoje skończyli i tak straszliwy termin odprawoli niech mają pokój, pokój porządany, Jezu kochany!

W tym linku na bieżąco będziemy informować o tych, którzy odeszli z krzywieckiej społeczności w bieżącym roku. Odwiedzających ten link [osoby wierzące] proszę o odmówienie dowolnej modlitwy w intencji zmarłych wymienionych poniżej.

Piotr Haszczyn

 

Dnia 15 maja 2017 r.  opatrzona Św. Sakramentami zmarła

ANNA BANAT

Nauczycielka

przeżywszy lat 75. Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele parafialnym w Krzywczy 17 maja 2017 r. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

ZAMRLI W ROKU 2016

Dnia 26 październia 2016 r. zmarła w Krakowie

IRENA MAZUREK z d. SAWICKA

Pracownik administracji, Sybiraczka

przeżywszy lat 86. Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele parafialnym w Krzywczy w dniu 31 XI. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 
 

Dnia 23 września 2016 r. zmarła

OLGA MICEK

Gospodyni domowa

przeżywszy lat 94. Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele parafialnym w Krzywczy w dniu 28 IX. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

 

Dnia 5 sierpnia 2016 r. zmarł

EDWARD CHROMIAK

Nauczyciel

przeżywszy lat 85. Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele parafialnym w Krzywczy w dniu 10 VIII. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

 

Dnia 25 lipca 2016 r. po krótkich cierpieniach, opatrzona Św. Sakramentami zmarła

STANISŁAWA MIERZWA

Gospodyni domowa

przeżywszy lat 93. Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele parafialnym w Krzywczy 27 lipca 2016 r. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

 

 

Dnia 8 lipca 2016 r.  po krótkich cierpieniach, opatrzony Św. Sakramentami zmarł:

WAWRZYNIEC JAMROZIK

Milicjant

przeżywszy lat 88. Nabożeństwo żałobne odbyło się 9 lipca w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

 

Dnia 29 lutego 2016 r.  po krótkich cierpieniach, opatrzony Św. Sakramentami zmarł:

MIECZYSŁAW PAWŁOWSKI

Pracownik GS w Krzywczy, sprzedawca

przeżywszy lat 77. Nabożeństwo żałobne odbyło się 2 marca w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

 

 

Dnia 31 stycznia 2016 r. po długich cierpnieniach zmarła

BOGUSŁAWA KWAŚNIA

 

przeżywszy lat 42. Nabożeństwo żałobne odbyło się 6 lutego w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

 

 

ZAMRLI W ROKU 2015

Dnia 17 kwietnia 2015  zmarł:

WIESŁAW NOWOROLSKI

Inżynier, przedsiębiorca

przeżywszy lat 54. Msza Św. Pogrzebowa dobyła się 22 kwietnia  w kaplicy na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie, a następnie ceremonia pochówku.

 

 

Dnia 29 stycznia 2015 r. zmarła

ALBINA KILJAN Z D. KROCZEK

Salowa szpitalna

przeżywszy lat 75. Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

 

Dnia 25 lutego 2015 r. zmarła

LESŁAWA NIKLEWICZ z d. FEDYK

Nauczycielka

przeżywszy lat 55. Nabożeństwo żałobne odbyło się 28 lutego w Archikatedrze w Przemyslu. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na Cmentarz Główny w Przemyślu.

 

 

ZAMRLI W ROKU 2014

Dnia 18 grudnia 2014  zmarł:

RYSZARD ZIEMIAŃSKI

Rolnik

przeżywszy lat 67. Nabożeństwo żałobne odbyło się 21 grudnia w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

Dnia 28 czerwca 2014 r. zmarła śmiercią tragiczną

JOANNA NESSEL z d. HNAT

Pielęgniarka

przeżywszy lat 55. Nabożeństwo żałobne odbyło się 3 lipca w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

Dnia 12 kwietnia 2014 zmarł:

WŁADYSŁAW WALCZAK

Elektryk, Sołtys Krzywczy

przeżywszy lat 68. Nabożeństwo żałobne odbyło się 15 kwietnia w kaplicy cmentarnej w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

ZAMRLI W ROKU 2013

Dnia 24 grudnia 2013 opatrzona Świętymi Sakramentami zmarła:

JÓZEFA SOBOL z d. Köhler

Ekspedientka sklepowa

przeżywszy lat 90. Nabożeństwo żałobne odbyło się 28 grudnia w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

Dnia 2 września 2013 opatrzona Świętymi Sakramentami zmarła:

JANINA KOPKO

Świetlicowa, długoletnia przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich

przeżywszy lat 85. Nabożeństwo żałobne odbyło się 5 września w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

Dnia 28 sierpnia 2013 zmarła:

ELŻBIETA KWAŚNA

Gospodyni domowa

przeżywszy lat 74. Nabożeństwo żałobne odbyło się 30 sierpnia w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

Dnia 25 lipca 2013 zmarł:

JAN KROCZEK

Pracownik Rejonu Dróg Publicznych

przeżywszy lat 67. Nabożeństwo żałobne odbyło się 27 lipca w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

Dnia 9 lipca 2013 opatrzony Świętymi Sakramentami zmarł:

WŁADYSŁAW WOLAŃSKI

Rolnik, kościelny

przeżywszy lat 73. Nabożeństwo żałobne odbyło się 11 lipca w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

28 czerwca 2013 r.  zmarła śmiercią tragiczną:

MARTA LEKKA

Ekspedientka sklepowa

przeżywszy lat 36. Wyprowadzenie zwłok nastąpiło 2 lipca z domu żałoby do kościoła parafialnego w Krzywczy, gdzie została odprawiona Msza święta żałobna. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

Po kródkich cierpieniach, opatrzona Świętymi Sakramentami dnia 13 czerwca 2013 r. zmarł:

KAZIMIERZ PALCZAK

Kierowca, pracownik Rejonu Dróg Publicznych

przeżywszy lat 56. Wyprowadzenie zwłok nastąpiło 15 czerwca z domu żałoby Krzywcza 32 do kościoła parafialnego w Krzywczy, gdzie została odprawiona Msza święta żałobna. Następnie trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Krzywczy.

 

W kwietniu 2013 zmarła:

JANINA MIERZWA z d.KAZIENKO

Długoletnia kucharka Przedszkola w Krzywczy

przeżywszy lat 82. Msza nad urną z prochami zmarłej odbyła się 13 IV. Następnie prochy zostały odprowadzone i złożone na cmentarzu w Krzywczy.

 

Dnia 17 stycznia 2013 zmarł:

FRANCISZEK KRUK

Palacz c.o.

członek senior Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywczy

przeżywszy lat 89. Nabożeństwo żałobne odbyło się 19 stycznia w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie trumna z ciałem została odprowadzone na cmentarz w Krzywczy.

 

Dnia 14 stycznia 2013 zmarła:

ANIELA TRAWNICKA

Poczmistrzyni

przeżywszy lat 76. Wyprowadzenie zwłok nastąpiło 16 stycznia z domu żałoby  do kościoła parafialnego w Krzywczy, gdzie została odprawiona Msza święta żałobna. Następnie trumna z ciałem została odprowadzone na cmentarz w Krzywczy.

 

 

ZAMRLI W ROKU 2012

Dnia 17 grudnia 2012 r. zmarła:

JÓZEFA MEZGIER

Gospodyni domowa, długoletni pracownik fizyczny Banku Spółdzielczego w Krzywczy

przeżywszy lat 70. Wyprowadzenie zwłok nastąpiło 19 grudnia z domu żałoby do kościoła parafialnego w Krzywczy, gdzie została odprawiona Msza święta żałobna. Następnie ciało z trumną zostało odprowadzone na cmentarz w Krzywczy.

 

Po długich cierpieniach, opatrzona Świętymi Sakramentami dnia 21 marca 2012 r. zmarła:

BRONISŁAWA PALCZAK z domu KRÓL

gospodyni domowa

przeżywszy lat 81. Wyprowadzenie zwłok nastąpiło 22 marca z domu żałoby Krzywcza 33 do kościoła parafialnego w Krzywczy, gdzie została odprawiona Msza święta żałobna. Następnie trumna z ciałem została odprowadzone na cmentarz w Krzywczy

 

 

ZAMRLI W ROKU 2011

Dnia 1 sierpnia 2011 r. zmarł:

WIESŁAW NIKLEWICZ

rolnik

przeżywszy lat 51. Wyprowadzenie zwłok nastąpiło 3 sierpnia z domu żałoby do kościoła parafialnego w Krzywczy, gdzie została odprawiona Msza święta żałobna. Następnie ciało z trumną zostało odprowadzone na cmentarz w Krzywczy

 

 

Po długich cierpieniach, opatrzona Świętymi Sakramentami dnia 4 czerwca 2011 r. zmarła

MONIKA WOLAŃSKA

pielęgniarka

przeżywszy lat 38. Wyprowadzenie zwłok nastąpiło 6 czerwca z domu żałoby Krzywcza 17 do kościoła parafialnego w Krzywczy, gdzie została odprawiona Msza święta żałobna. Następnie trumna z ciałem została odprowadzone na cmentarz w Krzywczy

 

 

Po długich cierpieniach, opatrzona Świętymi Sakramentami dnia 28 maja 2011 r. zmarła:

ALEKSANDRA BANAŚ

nauczycielka, wychowawczyni

przeżywszy lat 65. Uroczystości pogrzebowe odbyły się dnia 31 maja, różaniec, po nim msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie ciało z trumną zostało odprowadzone na cmentarz w Krzywczy.

 

 

Dnia 20 lutego 2011 r. zmarła:

WERONIKA STODOLAK

gospodyni domowa

przeżywszy lat 83. Uroczystości pogrzebowe odbyły się dnia 24 lutego różaniec, po nim msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie ciało z trumną zostało odprowadzone na cmentarz w Krzywczy.

 

 

Po długich cierpieniach, opatrzona Świętymi Sakramentami dnia 12 lutego 2011 r. zmarła:

MARIA KUŹBIDA

Sprzedawczyni sklepowa, świetlicowa

przeżywszy lat 83. Wyprowadzenie zwłok nastąpiło 14 lutego z domu żałoby Krzywcza 115 do kościoła parafialnego w Krzywczy, gdzie została odprawiona Msza święta żałobna. Następnie ciało z trumną zostało odprowadzone na cmentarz w Krzywczy.