^Góra

EasyCookieInfo

Licznik odsłon

046004
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
217
606
2589
37736
15205
22978
46004

Your IP: 107.21.169.9
2018-12-19 03:04

Kuchnia krzywiecka

Polecamy

 

 

Newslatter

Zapisz się do naszego Newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w niniejszym formularzu przez Krzywcza - Trzy Kultury, w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, iż niniejszą zgodę mogę odwołać w każdym czasie.* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez lub na zlecenie Krzywcza -Trzy Kultury, za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.).* Aby otrzymać zniżkę, potwierdź adres e-mail w wiadomości, którą do Ciebie wysłaliśmy. * Kod nie obowiązuje przy zakupie produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami. * Pole obowiązkowe

Gościmy na:

Ulica krzywiecka

Rajcowie Wolnego Miasta Przemyśla postanowili uhonorować Krzywczę i nadali jednej z ulic nazwę naszej miejscowości. Wiadomość to, jak najbardziej prawdziwa chociaż próżno szukać tabliczki z nazwą ulicy. Pozostał jedyni słupek. Komuś tak spodobała się nazwa, że zapragnął mieć tabliczkę na własność i już kilka miesięcy po jej umieszczeniu pozostało po niej tylko wspomnienie. Wszystkich informuję, że Ulica krzywiecka znajduje się po prawej stronie ulicy węgierskiej (jadąc w kierunku Krzywczy), około 20 m poniżej Ostrowskiego Browaru. Jak na razie nie znajduje się tu nic ciekawego poza kilkoma domami, ale w przyszłości ma powstać przy naszej ulicy małe osiedle. Osiedle krzywieckie to brzmi dumnie.

alt

alt

alt

Piotr Haszczyn

Zapraszamy na blog - www.krzywcza.blogspot.com

Linki

Łatwy dostęp do innych przedsięwzięć internetowych, które są powiązane z Portalem Krzywcza Trzy Kultury oraz stron związanych z Krzywczą.

 

Blog Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Gmina Krzywcza Facebook - Hobbitówka

Parafia Krzywcza

Hobitówka

strona www

alt alt alt alt alt

 

 

Copyright © 2018. Krzywcza - Trzy Kultury  Rights Reserved.