Krzywcza - Trzy Kultury

Krzywcza - pełna wspomnień...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Polish English French German Irish Russian Ukrainian
Krzywcza.eu - Dla wszystkich, którzy dobrze wspominają lata spędzone w Krzywczy.

Mieszkańcy Krzywczy 1946

Email Drukuj PDF

Kolejny wykaz mieszkańców Krzywczy pochodzi z roku 1946. Zawiera numer domu, nazwiska głów rodzin właścicieli domów oraz liczbę osób zamieszkujących domostwo. Spis sporządziły władze gminne. Obejmuje on ludność wyznania rzymskokatolickiego i rodzin mieszkanych polsko - ruskich [przed Akcją "Wisła" tzw. II wywózką]. Ujęto również ludność napływową tzw. uchodziców, którzy mieszkali w 1946 r. Część z nich mieszkało w miejscowości przejściowo inni zostali na stałe.

 

 

  1. Probostwo kościelne                    9
  2. Rajtarowski Władysław              5
  3. Gąska Marcin                              4
  4. Swat Katarzyna                           5
  5. Stęga Jan                                     2
  6. Pęcarska Karolina                           2
  7. Seneczko Maria                              2
  8. Seneczko Zofia                                2
  9. Pusz Wasyl                                        6
  10. Seneczko Józef                                 4
  11. Bukowski Szczepan                       6
  12. Orłowska Maria                              3
  13. Orłowska Olga                                 3
  14. Rakoczy Jan                                      6
  15. Moszko Stanisław                          1
  16. Naleśnik Franciszek                       5
  17. Tomaszewski Michał                     5
  18. Orłowski Władysław                     3
  19. Chorążykiewicz Józefa                 6
  20. Wesołowski Jan                              4
  21. Majewski Władysław                   6
  22. Matuszek Jan                                   7
  23. Farelnik Paweł                                  7
  24. Kic Piotr                                            6
  25. Szymański Tomasz                         4
  26. Pusz Michał                                      6
  27. Hurko Eudokia                                 1
  28. Wolański Józef                                   5
  29. Kic Antonina                                     1
  30. Haszczyn Julian                                2
  31. Pusz Helena                                      5
  32. Kic Ludwika                                     4
  33. Gałuszka Maria                               3
  34. Staruch Michał                               6
  35. Sitnik Piotr                                      3
  36. Włodek Karol                                  3
  37. Dudziński Stanisław                       10
  38. Akielaszek Stefania                       3
  39. Śmiszko Nestor                               3
  40. Barnacki Marian                              6
  41. Łabzak Piotr                                      3
  42. Huńko Stefan                                   5
  43. Gąska Franciszek                            3
  44. Wolański Józef                                5
  45. Turek Marcin                                   5
  46. Akielaszek Józef                             6
  47. Legenc Michał                                 5
  48. Wojtowicz Józef                             4
  49. Akielaszek Stanisław                     7
  50. Filip Marcin                                    4
  51. Kasprowicz Antoni                         6
  52. Sikora Paulina                                 1
  53. Orłowski Stefan                              7
  54. Orłowski Piotr                                  4
  55. Fedyk Jan                                         9
  56. Tarczyło Paweł                                 4
  57. Kwaśna Paulina                               8
  58. Dudziński August                            4
  59. Wojdyło Ludwik                              6
  60. Wesołowski Karol                          5
  61. Mleczak Stanisław                         6
  62. Wojtowicz Włodzimierz                 6
  63. Kołodziej Jan                                  4
  64. Pawłowski Ludwik                         6
  65. Noworolska Hermina                    4
  66. Noworolski Stanisław                   5
  67. Frankowski Roman                        6
  68. Swat Maria                                      5
  69. Frankowski Jan                              5
  70. Dudziński Stanisław                       5
  71. Pawłowski Piotr                              7
  72. Bukowska Anna                              6
  73. Czarnecka Józefa                            4
  74. Mierzwa Anna                                 3
  75. Kopko Anna                                      4
  76. Gerula Piotr                                      10
  77. Gąska Kazimierz                              6
  78. Wolański Franciszek                      6
  79. Wolański Kazimierz                        6
  80. Męcińska Zofia                                1
  81. Kwasiżur August                             6
  82. Ziemiańska Julia                              2
  83. Pusz Władysław                              4
  84. Nessel Kajetan                                 6
  85. Sobol Jan                                           9
  86. Podgarabi Franciszka                       4
  87. Popowicz Jan                                   4
  88. Srodzina Maria                               4
  89. Urban Józef                                      8
  90. Maciałek Julia                                  5
  91. Amarowicz Franciszek                     4
  92. Góral Antoni                                     2
  93. Sobol Maria                                      2
  94. Gac Wasyl                                       6
  95. Śmiałkowska Maria                       6
  96. Roman Anna                                    1
  97. Stebliński Jan                                  4
  98. Legenc Piotr                                     5
  99. Szałaj Kazimierz                              3
  100. Słabij                                            6 u
  101. Moszko Józef                                4
  102. Pantuła Maria                               2
  103. Bochniak Franciszek                     2
  104. Gałuszka Leon                               5
  105. Zarząd Gminy                                 
  106. Kozłowski Jan                                4
  107. Moszkiewicz Stefania                    3
  108. Kochowski Władysław                   4
  109. Kraczmar Maria                             2
  110. Trawnicki Wojciech                          6
  111. Wolański Jan                                    4
  112. Mróz Ignacy                                      3
  113. Baran Antoni                                    3
  114. Mleczarnia                                          
  115. Kwaśny Józef                                     6
  116. Posterunek Milicji Obywatelskiej      
  117. Kruk Franciszek                                 5
  118. Kołodziej Łukasz                                 4
  119. Mezgier Florian                                   6
  120. Kruk Stanisław                                    3
  121. Doszeń Mikołaj                                    6
  122. Sus Eliasz                                             4
  123. Magnuszewska Tekla                         6
  124. Spółdzielnia                                           
  125. Szkoła Powszechna                                
  126. Szkoła Rolnicza                                      
  127. Legenc Antoni                                      4
  128. Ceryński Franciszek                           6
  129. Iwasieczko Michał                              6
  130. Kołodziej Jan                                      8
  131. Adamski Bronisław                          3
  132. Wolański Szczepan                          4
  133. Społowicz Janina                              9
  134. Król Józef                                           7
  135. Legenc Jan                                        3
  136. Kopko August                                   3
  137. Kruk Maria                                     10
  138. Kruk Jan                                            7
  139. Legenc Katarzyna                            4
  140. Huńko Franciszek                          5
  141. Legenc Stanisław                            5
  142. Tinelt Stanisław                              4
  143. Bajda Stanisław                              6
  144. Czarniecki Władysław                   2
  145. Niklewicz Franciszek                     3
  146. Niklewicz Agata                             5
  147. Śmiałkowski Tadeusz                    4
  148. Fedyk Stanisław                           4
  149. Barski Piotr                                   5
  150. Mezgier Kazimierz                        3
  151. Majcher Antoni                             2
Facebook Google Twitter Myspace Yahoo Blogger Digg Live Reddit Linkedin Icio Furl Techno Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik 7821217