Krzywcza - Trzy Kultury

Krzywcza - pełna wspomnień...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Polish English French German Irish Russian Ukrainian
Krzywcza.eu - Dla wszystkich, którzy dobrze wspominają lata spędzone w Krzywczy.

Współpaca

Email Drukuj PDF

 

Drogi czytelniku!

 

Krzywcza - Trzy Kultury to portal internetowy, który powstał dla wszystkich, którzy dobrze wspominają lata spędzone w Krzywczy. Dzięki nowoczesnej technice można połączyć siły tych, którym zależy, by bogatą historię Krzywczy ocalić od zapomnienia.

Każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę. "Jak zatem możesz nam pomóc?" – to jest źle postawione pytanie. Tu nie ma Nam, nie ma My i Wy – pracując w realizacji naszych ideałów pracujesz dla siebie i swego otoczenia. Chcemy, by każdy – również i Ty – stał się elementem tej misji, by ocalić od zapomnienia bogatą historię Krzywczy.

Każdy z Was może coś zrobić! Bo każdy ma jakąś umiejętność, specjalizację, znajomości lub pewnego typu zasoby. Niektórzy pomagają nam tłumacząc nasze teksty, inni zajmują się z racji swej wiedzy sferą informatyczną, jeszcze inni wyszukują nam informacje lub podsuwają ciekawe pomysły. Są w końcu ludzie, którzy po prostu wspierają nas finansowo – za to także wielkie podziękowania.

Zachęcamy  do zaangażowania się, pomocy i współpracy wszystkich ludzi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że założonych przez nas celów nigdy nie będziemy w stanie zrealizować sami – to dlatego motyw współpracy z innymi ludźmi, podmiotami i organizacjami jest dla nas tak istotna.

Jeśli masz ciekawe pomysły, chcesz podjąć współpracę, czekamy na maila od Ciebie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Facebook Google Twitter Myspace Yahoo Blogger Digg Live Reddit Linkedin Icio Furl Techno Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik 7821217