^Góra

EasyCookieInfo

Licznik odsłon

020693
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
741
729
6369
9793
12872
7821
20693

Your IP: 54.226.209.201
2018-11-18 23:43

Kuchnia krzywiecka

Polecamy

 

 

Newslatter

Zapisz się do naszego Newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w niniejszym formularzu przez Krzywcza - Trzy Kultury, w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, iż niniejszą zgodę mogę odwołać w każdym czasie.* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez lub na zlecenie Krzywcza -Trzy Kultury, za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.).* Aby otrzymać zniżkę, potwierdź adres e-mail w wiadomości, którą do Ciebie wysłaliśmy. * Kod nie obowiązuje przy zakupie produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami. * Pole obowiązkowe

Gościmy na:

Miejscowości Gminy Krzywcza

W 1998 roku w związku  z 600 leciem Parafii Krzywcza została wydana jej monografia. Zawiera ona również informacje na temat historii poszczególnych miejscowości wchodzących w jej skład. Od dłuższego czasu teksty te są prezentowane w internecie, szczególnie na Wikipiedii. Korzystają z nich również instytucje i stowarzyszenia nie pamiętając o moich prawach autorskich, które są wyraźnie zastrzeżone. Również administratorzy niktórych stron prezentują moje dokanania, a źródło podają Wikipiedię, która jest darmową enyckopedią do korzystania, jedak publikowanie z niej jest określone ścisłym regulaminem.

Wszystkie teksty zamieszczone na stronie inernetowej www.krzywcza.eu są przeznaczone do użyku prywatnego. Celem pracy mojej i pana Rafała Włodka jest popularyzacja historii Krzywczy, a w poniższych tekstach także miejscowości Gminy Krzywcza. Robimy to za darmo z zaagnażowniem własnych środków i przede wszystkim czasu. Cieszymy się z coraz większego zainteresowania naszą stroną - to mobilizuje nas do jej rozwijania.

W celu pełnej prezentacji Gminy Krzywczy zostały przeze mnie opracowane noty historyczne miejscowości: Babic, Bachowa, Połanek i Skopowa. Całość uzupełnia ikonografia i zdjęcia w większości nigdy nie publikowana.

W pierwszym kwartale 2011 r. poszerzeniem tych badań będzie Słownik Turystyczny Powiatu Przemyskiego pod redakcją Macieja Pietrzaka, który będzie wydany z serii pt. Ciekawe Podkarpacie. Niestety z powodów ode mnie niezależnych publikacja na razie nie została wydana.

 

Babice | Bachów | Chyrzyna | Chyrzynka | Kupna | Pałanki | Reczpol | Ruszelczyce | Skopów | Średnia | Wola Krzywiecka

 

 

Piotr Haszczyn

Linki

Łatwy dostęp do innych przedsięwzięć internetowych, które są powiązane z Portalem Krzywcza Trzy Kultury oraz stron związanych z Krzywczą.

 

Blog Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Gmina Krzywcza Facebook - Hobbitówka

Parafia Krzywcza

Hobitówka

strona www

alt alt alt alt alt

 

 

Copyright © 2018. Krzywcza - Trzy Kultury  Rights Reserved.